İptal & İade

İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

Locco Moda müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmammış ve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

 

İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak İade Talebinde Bulunup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

iade etmek istediğiniz kargonuzu "Ptt Kargo" aracılığıyla gönderebilirsiniz.

İade kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız.

Yurt dışından verdiğiniz siparişlerinizin iade işlemleri tarafınıza aittir. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

 

 

İade işlemlerinde kesinti gerçekleşiyor mu?

 

İade için gönderilen ürün kampanyaya dahil ise, dahil olduğu kampanyayı bozmayacak şekilde iade edilmesi halinde iade kargo ücreti Loccomoda tarafından ödenir. 

Kampanyayı bozacak şekilde iade edilmesi halinde iade kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

Kampanya dahili olanlar Kargo ücretsiz, 2.Ürün 1₺, 1 alana 1 bedava ve üründe bireysel indirim gibi kampanyasında alınan siparişlerde ürün iade edilmek istendiğinde iade kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

 

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR