Hakkımızda

Türkiye'nin önde gelen butiği Locco, yıllardır hizmet verdiği  perakende sektöründe olduğu gibi E-Ticaret Platformunda da (loccomoda.com) en iyi hizmeti vermektedir. Locco Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ.loccomoda.com ve LOCCO perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Büyüyen Ailemizde Hergün Yeni Üyeler ve Yeni Takipçilerin Sevgisini Kazandığımız Gibi hergün yenilenen sezonun en trend ürünleriyle  e-ticarette ve mağazacılık sektöründe duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden LOCCO, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. loccomoda.com, sektörde hızlı değişen moda akımını  yenilikçi fikirleri ile birleştirip,müşterilerine maksimum memnuniyet ve en iyi kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Loccomoda.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

loccomoda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.loccomoda.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

loccomoda.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. Tüm Haklar Lokman Aktaş Şahıs firmasına Aittir.

 

Firma Adı: LOCCO GİYİM

 

📲 Whatsaapp : 0544 565 62 26 


📦Sipariş        : 0850 532 42 42 

 

🚩 Adres: Küçükbalıklı Mah.Kadifeli Cadde No.4

 

📬 E-posta: [email protected]